Циклові комісії

Педагог відокремленого структурного підрозділу «Шосткинський професійний ліцей Сумського державного університету» - це спеціаліст, який може оновлювати, вдосконалювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням можна тільки за умови добре організованої та спланованої роботи предметних циклових комісій, оскільки в системі роботи циклової комісії одним з провідних напрямів її діяльності є підвищення педагогічної майстерності педагога без відриву від основного місця роботи. Вдосконалення професійної майстерності є одночасно  серйозним поштовхом до самоосвіти та умовою успішної, творчої праці.

Роботу циклових комісій ми розглядаємо як головну форму науково - методичної роботи. У нашому закладі працює дві циклові комісії:

-         циклова комісія викладачів загальноосвітнього профілю. Голова ЦК- заслужений вчитель України, відмінник освіти України, викладач-методист, викладач вищої категорії Птащенко Галина Петрівна. Методична проблема над якою працює циклова комісія «Шляхи підвищення ефективності навчально-виховного процесу».

-         Циклова комісія професійного профілю. Голова ЦК – викладач Довгуля Тетяна Володимирівна. Методична проблема над якою працює циклова комісія – «Методика стимулювання позитивного ставлення учнів до навчання».

Робота циклових комісій передбачає:

• вдосконалення педагогічної майстерності;
  • розробку основних напрямків і форм активізації пізнавальної, науково - практичної діяльності учнів (олімпіади, конкурси, предметні тижні тощо);
  • вивчення, узагальнення, впровадження  педагогічного досвіду;
  • наставницький супровід становлення педагогічної майстерності, професійної компетентності молодих педагогів;
  • участь в атестації педагогічних працівників.
Листопад 2017
Пн В Ср Ч Пт Сб Н