logo

Основою підготовки кваліфікованих робітників є навчально-виробничий процес, спрямований на формування в учнів основ професійної майстерності у визначеній професії, закріплення отриманих учнями первинних навичок та професійних умінь, самостійного виконання робіт , оволодіння сучасною технікою ,опанування передовими формами організації праці.
Навчально-виробничий процес в ліцеї здійснюється відповідно до робочих навчальних планів та програм, нормативно-правових актів та навчально- методичних документів з професійно-технічної освіти.
Професійно-практична підготовка проводиться за такими формами:
- уроки виробничого навчання,
- уроки виробничого навчання на виробництві чи у сфері послуг,
- виробнича практика на робочих місцях на виробництві чи у сфері послуг,
- переддипломна (передвипускна) практика на виробництві чи у сфері послуг.
Виробниче навчання учнів здійснюється за дуальною системою: у навчально - виробничих майстернях ,де учні послідовно набувають первинні професійні уміння і навички виконання робіт та безпосередньо на навчання послідовно закріплюють одержані первинні професійні уміння та навички, навчаються використовувати сучасну техніку, механізми і інструменти, набувають потрібних практичних навичок самостійно та якісно виконувати роботи, передбачені робочими навчальними планами.
Виробнича практика учнів проводиться безпосередньо на робочих місцях на підприємствах і у сфері послуг з метою удосконалення здобутих знань, умінь, практичних навичок, що необхідні для досягнення відповідного рівня кваліфікації встановленими державними стандартами, а також з метою забезпечення їх соціальної психологічної і професійної адаптації в трудових колективах.
Порядок надання оплачуваних робочих місць для проходження учнями виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах і у сфері послуг здійснюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.99 № 992 «Про затвердження Порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики.
Професійна підготовка у відокремленому структурному підрозділу «Шосткинський професійний ліцей Сумського державного університету» здійснюється за такими напрямками:
- професії, що є загальними для всіх галузей економіки
- громадське харчування
- електротехнічне виробництво
- хімічне виробництво

Грудень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Підрозділ превентивної діяльності
ювенальної превенції
Шосткинського ВП ГУ НП в Сумській області
Адреса: м.Шостка, вул. Свободи, 67-а, каб.35
Робочий телефон:
(05449)4-78-02

Інспектор підрозділу превентивної
діяльності ювеніальної превенції
Шосткинського ВП ГУ НП в Сумській області
ст. лейтенант поліції
Бугрик І.А.
м.т. 0999132919