logo

 

З 6 лютого 2018 року розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 19 березня.
Охочим узяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу «Зареєструватися» Українського центру оцінювання якості освіти сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.
Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Комплект документів учнів, які цього року проходять ДПА у формі ЗНО, подають до закладу освіти, у якому навчаються, а решта осіб надсилає самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі. Рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації».
Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифіка тзовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.
Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщено інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.
Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток «Моє ЗНО», який надає змогу учасникам тестування отримати інформацію про проведення ЗНО на власний мобільний пристрій.

 

Нагадуємо, що 9 січня 2018 року розпочалася реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація триватиме до 31 січня 2018 року. Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

ознайомитися з процедурою та зразкамитестів, щовідповідаютьвимогампрограм ЗНО, характеристикам і структурісертифікаційнихробітзовнішньогонезалежногооцінювання 2018 року;
• виконатипробний тест і попрактикуватися в заповненнібланківвідповідей;
• завчасноознайомитися з організацією роботи пункту проведеннязовнішньогонезалежногооцінювання;
• навчитисьефективнорозподіляти час на виконання тесту;
• отриматиправильнівідповіді та дізнатися результат тестування;
• оцінитивласнийступіньготовності до проходженнязовнішньогонезалежногооцінювання.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою.

Пробне ЗНО 2018

ОСОБЛИВОСТІ

Пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведеннязовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
1. Ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
2. Виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
6. Навчитись ефективно розподіляти час;
7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за коштифізичних і юридичних осіб.
Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

1. Реєстрація осіб, які виявили бажання брати участь в пробному незалежному оцінюванні - 09.01-31.01.2018;

2. Розміщення інформації про час і місцепроходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання - до 01.03.2018;

3.Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

- 24.03.2018 (з української мови і літератури);

- 31.03.2018 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов);

4.Уведення учасниками відповідей до сервісу "Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного

оцінювання":

- 24-26.03.2018 (з української мови і літератури);

31.03.-02.04.2018 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов);

5. Оприлюднення правильних відповідей до завдань пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

- 26.03.2018 (з української мови і літератури);

- 02.04.2018 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов);

6. Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

- 30.03.2018 (з української мови і літератури);

- 06.04.2018 (з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов);

РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація на пробне ЗНО розпочнеться на сайті ХРЦОЯО 09 січня 2018 року.

ВИМОГИ ДО РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОБНОМУ ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ 2018 РОКУ

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, здійснюється на підставізаяв таких осіб (далі — реєстраційназаява).
2. У реєстраційній заяві має бути вказана така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса, перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, населений пункт, де особа буде проходити пробне ЗНО (з установленного переліку), категорію випускника.
Особи, які потребують перекладу завдань пробного тесту мовами національних меншин, окрім перекладу російською мовою, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації.
Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації:
-особи з порушеннями опорно-руховогоапарату, особи, які одужують після травм – про потребу виконання роботи в аудиторії на першому поверсі;
-глухі та особи з порушеннями слуху – про необхідність присутності перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО;
-особи, які користуються виробами медичного призначення, – про їх наявність.
3. У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.
4. Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершенною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок, зазначений у реквізитах, що формуються одночасно з реєстраційною заявою.
5. Реєстрація на участь у пробному ЗНО здійснюється у строки, що встановлюються Українським центром оцінювання якості освіти.

ФОРМУВАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ЗАЯВИ

6. Сформувати реєстраційну заяву особа повинна самостійно, скориставшись спеціальним сервісом, розміщеним на веб-сайті ХРЦОЯО.
7. Після заповнення електронної форми реєстраційної заяви, особа повинна:
Роздрукувати реєстраційну заяву та реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо;
Власноруч оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО;
Оплатити послуги в будь-якому банку абоon-line протягом трьох робочих із дня створення реєстраційної заяви, але не пізніше трьох робочих з останнього дня визначеного строку реєстрації;перевірити оплату та надходження заяви через десять робочих днів із дня оплати та відправки реєстраційної заяви.

8. Протягом періоду реєстрації особа може додати предмет пробного ЗНО. У такому разі особа має надіслати реєстраційну заяву повторно.

9. Для кожної особи, яка заповнила електронну форму реєстраційної заяви на веб-сайті ХРЦОЯО створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за персональним кодом та РІN-кодом.

На інформаційній сторінці розміщується:
Згенерована реєстраційна заява;
реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо;
інформація щодо отримання заяви;
інформація щодо отримання оплати;
запрошення та картка учасника пробного ЗНО;
доступ до сервісу з визначення результатів пробного ЗНО;
опитувальник (у разі необхідності).
10. Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного ЗНО особа отримує доступ до інформації про місце та час проходження пробного ЗНО. Інформування здійснюється у формі запрошення на пункт проведення пробного ЗНО. Додатком до Запрошення є Картка учасника пробного ЗНО, яка надається учасником у пункті проведення ЗНО для проставляння відміток про проходження пробного ЗНО.

 ФІНАНСОВІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ


11. Особа, яка зареєструвалася, але бажаєвідмовитисявідучасті у пробному ЗНО, протягом чотирнадцяти днів (ураховуючи останній день визначеного строку реєстрації) надсилає відповідну заяву. У разі невиконання зазначеної умови, кошти, сплачені за участь у пробному ЗНО, залишаються у розпорядженні Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, при цьому особа має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО у відповідному пункті проведення протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення).
12. Особа, яка зареєструвалася, але не взяла участь у пробному ЗНО, має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО у відповідному пункті проведення протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення). У разі невиконання зазначеноїумови, кошти, сплачені за участь у пробному ЗНО, залишаються у розпорядженніХарківськогорегіонального центру оцінювання якості освіти.
13. Особа, яка сплатилакошти за участь у пробному ЗНО пізніше трьох робочих днів з останнього дня визначеного строку реєстрації, не підлягає реєстрації, а сплачені кошти повертаються згідно з письмовою заявою.

Вартість проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (за один предмет) складає 129 гривень.

Про особливості ЗНО 2018

8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьохнавчальнихпредметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:
– українську мову і літературу;
– математику або історію України (на вибір учасника);
– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 "Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти".
У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.
Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.
Варто також наголосити на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

КАЛЕНДАР ЗНО-2018

 

РЕЄСТРАЦІЯ

06.02 – 19.03.2018 - Подання реєстраційних документів особами для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ

06.02 – 02.04.2018 - Унесення за вимогою учасників зовнішнього незалежного оцінювання змін до реєстраційних даних.

ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Основна сесія

22.05.2018 - МАТЕМАТИКА

24.05.2018 - УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

29.05.2018 - ІСПАНСЬКА МОВА

29.05.2018 - НІМЕЦЬКА МОВА

29.05.2018 - ФРАНЦУЗЬКА МОВА

01.06.2018 - АНГЛІЙСЬКА МОВА

04.06.2018 - БІОЛОГІЯ

06.06.2018 - ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

08.06.2018 - ГЕОГРАФІЯ

11.06.2018 - ФІЗИКА

13.06.2018 - ХІМІЯ

Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО результатів

 

до 15.06.2018 - з математики, українськоїмови і літератури, іноземних мов, біології;

до 21.06.2018 - з історії України, географії, фізики, хімії;

 

Грудень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Підрозділ превентивної діяльності
ювенальної превенції
Шосткинського ВП ГУ НП в Сумській області
Адреса: м.Шостка, вул. Свободи, 67-а, каб.35
Робочий телефон:
(05449)4-78-02

Інспектор підрозділу превентивної
діяльності ювеніальної превенції
Шосткинського ВП ГУ НП в Сумській області
ст. лейтенант поліції
Бугрик І.А.
м.т. 0999132919